'

Kush Eshte Shpend Ahmeti dinle indir

 • Kush Eshte Shpend Ahmeti mp3
  Kush Eshte Shpend Ahmeti dinle indir mp3
  192 Kbps 3.95 MB 00:03:00 21
 • Shpend Ahmeti Paditë Për Shpifje Isa Mustafën mp3
  Shpend Ahmeti Paditë Për Shpifje Isa Mustafën dinle indir mp3
  192 Kbps 7.06 MB 00:05:22 13
 • Rudina Shpend Ahmeti Jeta Politike Dhe Private E Kryetarit Të Prishtinës 21 Mars 2018 mp3
  Rudina Shpend Ahmeti Jeta Politike Dhe Private E Kryetarit Të Prishtinës 21 Mars 2018 dinle indir mp3
  192 Kbps 48.85 MB 00:37:07 32
 • Rudina Shpend Ahmeti Flet Per Largimin Nga Vetevendosje 21 03 2018 mp3
  Rudina Shpend Ahmeti Flet Per Largimin Nga Vetevendosje 21 03 2018 dinle indir mp3
  192 Kbps 5.31 MB 00:04:02 0
 • A Mendon Shpend Ahmeti Se Albin Kurti Eshte I Rrezikshem Per Kosoven Zona E Debatit mp3
  A Mendon Shpend Ahmeti Se Albin Kurti Eshte I Rrezikshem Per Kosoven Zona E Debatit dinle indir mp3
  192 Kbps 1.75 MB 00:01:20 2
 • ORA 7 Shpend Ahmeti Ne Rrolin E Furtarit Klan Kosova mp3
  ORA 7 Shpend Ahmeti Ne Rrolin E Furtarit Klan Kosova dinle indir mp3
  192 Kbps 12.46 MB 00:09:28 135
 • Kryetari I Komunës Së Prishtinës Shpend Ahmeti Ka Pritur Në Takim Edi Ramen mp3
  Kryetari I Komunës Së Prishtinës Shpend Ahmeti Ka Pritur Në Takim Edi Ramen dinle indir mp3
  192 Kbps 4.28 MB 00:03:15 14
 • SHPEND AHMETI TREGON SA I KEQ ESHTE ALBIN KURTIN mp3
  SHPEND AHMETI TREGON SA I KEQ ESHTE ALBIN KURTIN dinle indir mp3
  192 Kbps 20.60 MB 00:15:39 7
 • Rubikon Shpend Ahmeti mp3
  Rubikon Shpend Ahmeti dinle indir mp3
  192 Kbps 93.11 MB 01:10:45 64
 • Shpend Ahmeti Tregon Nëse PSD është Partia Opozitare Që Mbështetë Dialogun mp3
  Shpend Ahmeti Tregon Nëse PSD është Partia Opozitare Që Mbështetë Dialogun dinle indir mp3
  192 Kbps 2.11 MB 00:01:36 0